Drewniane roboty DIY

Ręka w górę kto z Was ma w domu młodego fana nowoczesnych technologii?Jak dotąd udawało się nam bez większych szaleństw współgrać z techno – nowikami, jednak z upływem czasu i u nas pojawiły się tematy dotyczące techno – nowości. Syn od czasu do czasu łapie technicznego – bakcyla i wtedy w naszej domowej przestrzeni królują tematy związane z robotami, androidami, programowaniem itp.

Lubię nowinki w świecie technologicznym, ale też nie jestem na tyle techniczno – technologiczna, by owym dziecięcym pytaniom i pragnieniom poznania odpowiedzi sprostać. Czytamy czy oglądamy więc wspólnie odpowiednie pozycje, trochę też eksperymentujemy…

Zainspirowana propozycją z ebooka od Twoje DIY postanowiłam zaproponować małym miłośnikom robotów aktywność, w której czuję się dobrze, a która nie wymaga ode mnie praktycznie żadnej wiedzy na tematy technologiczne.

Skupiliśmy się na projektowaniu i tworzeniu “ciał” mini robotów. Tworzyliśmy wygląd robo – ludków wykorzystując swoją wyobraźnię i siłę własnych rąk.

Zresztą sami zobaczcie jak nam poszło.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *