Podpórki dla książek DIY (Dumbledore)

Jak na fanów serii o Harrym Potterze przystało nie odpuszczamy i poszukujemy wciąż coraz to nowszych inspiracji pochodzących rodem z książkowej opowieści.

Pomysłów mamy coraz więcej, jednak jak to ostatnimi czasu u nas bywa czasu nieco mało. Kiedy mamy go już odrobinę staramy się korzystać z niego aktywnie poza domem (rower, hulajnoga, deskorolka, spacery z psem). Na szczęście dzisiejsza pogoda chyba nas zrozumiała i postanowiła wyręczyć nas w podejmowaniu decyzji spacer czy domowe aktywności. Szaro, buro i śnieg z deszczem za oknem spowodowały, że mogliśmy zrealizować jeden z naszych kreatywnych planów.

Jakiś czas temu dzieciaki brały udział w warsztatach, podczas których ozdabiały drewniane trójkąty na kształt Mikołajów… Własnoręcznie robione ozdoby do tej pory cieszyły nasze oczy, jednak w ostatnim czasie przyszedł nam do głowy zupełnie inny pomysł na nie.

Jaki? Zobaczcie sami…

Trochę farb, odrobina inspiracji vinylowymi figurkami z serii o Harrym i w ten oto sposób powstały podpórki do książek prezentujące postać czarodzieja i jednocześnie dyrektora Hogwartu – Dumbledore.

Jak Wam się podobają? Bo nam bardzo!

One thought on “Podpórki dla książek DIY (Dumbledore)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.